Gratis

Project Manager – Bucuresti

TALENT DEPOT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

T.D. Staffing caută un–Project Manager în zona București pentru unul dintre cei mai dinamici și inovatori lideri în soluții de comunicații, sisteme de securitate, electrice și energie verde.

Cu o experiență de peste 20 de ani, compania se concentrează pe satisfacerea nevoilor din sectorul IT&C, oferind soluții de comunicații date, sisteme de securitate, instalații electrice și soluții de climatizare de precizie.

Profilul candidatului ideal:
  • Minim 3 ani de experiență și o calificare formală relevantă.
  • Diplomă de studii superioare tehnice, ideal în domeniul electric, electrotehnic sau telecomunicații.
  • Experiență în coordonarea echipelor pe șantier.
  • Abilitatea de a gestiona simultan diverse elemente ale proiectului.
  • Abilități de leadership și capacitate de a avea o viziune de ansamblu.
  • Atenție la detalii și abilități bune de rezolvare a conflictelor.
  • Abilități excelente de comunicare, atât în scris, cât și verbal.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Planificarea proiectelor și coordonarea echipelor și resurselor interne.
  • Monitorizarea progresului și adaptarea planurilor pentru a respecta termenele limită.
  • Gestionarea relațiilor cu clienții și părțile interesate.
  • Conceperea și semnarea contractelor, supravegherea documentației proiectului.
  • Participarea la procesul de licitație: proiectare, depunere, revizuire.
  • Elaborarea planurilor de atenuare a riscurilor.
  • Revizuirea proiectelor și raportarea detaliată către echipa executivă.
  • Optimizarea proceselor și inițierea de noi proiecte.
  • Gestionarea echipelor mari și diverse.
Dacă aveți o diplomă tehnică și experiență în coordonarea echipelor pe șantier, această poziție este perfectă pentru dumneavoastră!

Beneficii
  • Salariu fix și procent variabil în funcție de performanțe.
  • Laptop, telefon, masina de serviciu.
  • Prime de sărbători: Paste și Crăciun.
  • Vouchere de vacanță "Discover Romania".
  • Asigurare de viață privata pentru tine si familia ta.
  • Diurnă pentru deplasări.

Te așteptăm să ne cunoaștem mai bine și să discutăm despre cum poți aduce valoare echipei !

Descrierea companiei

We help you find talent and help talent find you

We believe that finding the correct fit is the key to success at Talent Depot Staffing, which is why we take the time to understand both our clients' and candidates' needs and objectives.

Our staff is committed to delivering great results by providing customized solutions that suit each client's and candidate's specific needs. Our wide industry network and our recruiting and selection skills together with our recruiting and selection skills, enable us to locate the most qualified and eligible applicants for each employment position.

We specialize in a variety of areas, including, but not limited to, IT, Healthcare, Sales, Logistics, and Manufacturing.

Our mission is to build long-term relationships with clients and candidates via mutual trust, respect, and communication. Job placement, Executive Search, Staffing solutions, and Business Development are among the services we provide.

Keep an eye on our page for the most recent job vacancies, industry news, and recruitment trends.

Contact us to begin your journey toward your dream job or to locate the ideal applicant for your company.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024