Gratis

Junior Project Manager

Ella Traveland

Candidatul Ideal

Căutăm un Junior Project Manager talentat și ambițios care să se alăture echipei noastre și să contribuie la succesul proiectelor noastre.

Cerințe:
  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare. De preferat în management, turism sau domenii conexe.
  • Abilități excelente de comunicare și organizare.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-o echipă.
  • Cunoștințe de bază in turism reprezinta un avantaj.
  • Cunoștințe bune de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Atitudine proactivă și dorință de a învăța și de a se dezvolta profesional.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Asistarea Project Manager-ului principal în coordonarea și gestionarea proiectelor.
  • Monitorizarea progresului proiectelor și actualizarea rapoartelor de status.
  • Participarea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄la ședințele de proiect și pregătirea etapelor de lucru.
  • Comunicarea eficientă cu echipa de proiect și cu părțile interesate pentru a asigura respectarea termenelor și obiectivelor.
  • Identificarea și gestionarea riscurilor și problemelor apărute pe parcursul proiectului.
  • Pregătirea documentației necesare pentru fiecare fază a proiectului.
  • Va asigura asistenta la desfasurarea unui eveniment (jobul presupune deplasari in tara);

Ce iti oferim?
  • Salariu motivant;
  • Vei participa la congrese, conferinte si evenimente din tara (in functie de disponibilitate);
  • Posbilitatea de a avea un program flexibil;
  • Birou primitor intr-o vila linistita, in zona Cotroceni, la doar 5 minute de mers de la Statia de metrou Eroilor;
  • Asigurare medicala premium;
  • Bonusuri de performanta concretizate in timp liber/financiar;
  • Cursuri, seminarii si o multime de initiative care te ajuta sa te dezvolti personal si professional;
  • O echipa-familie de oameni extraordinari.

Suntem o companie cu peste 15 ani de activitate in domeniul turismului si organizarii de evenimente, atat la nivel national, cat si international.Oferim solutii complete pentru evenimentele pe care le organizam, integrand intregul flux, de la idee si concept, la implementare.
Detalii despre activitate gasiti vizitand www.ellacongress.ro.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024