Gratis

Project Manager Licitatii - Mobman.ro

MOBMAN

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în gestionarea proiectelor licitate (de preferat în domeniul mobilierului sau construcțiilor).
  • Abilități excelente de organizare și planificare.
  • Cunoștințe solide de gestionare a achizițiilor și utilizarea unui sistem ERP.
  • Capacitatea de a coordona echipe multiple și de a gestiona riscurile eficient.
  • Abilități de comunicare excelente și orientare către client.

Descrierea jobului

Compania Mobman.ro, caută un Project Manager Licitații talentat, care să joace un rol esențial în gestionarea proiectelor după câștigarea licitațiilor. ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Persoana selectată va coordona activitățile necesare pentru livrarea cu succes a proiectelor, de la distribuirea sarcinilor și gestionarea achizițiilor până la monitorizarea livrărilor și supravegherea montajului la beneficiar.

Responsabilități principale:
  • Planificarea și distribuirea sarcinilor echipei după câștigarea licitației.
  • Gestionarea achizițiilor și verificarea conformității produselor cu cerințele proiectului.
  • Introducerea proiectului în sistemul ERP al companiei și monitorizarea statusului acestuia.
  • Monitorizarea livrărilor către beneficiar și coordonarea echipei de montaj.
  • Gestionarea eficientă a problemelor apărute în timpul sau după livrare.
  • Acționarea ca punct de legătură între client și companie, asigurând soluționarea promptă a solicitărilor și eventualelor conflicte.
  • Semnarea documentelor finale și asigurarea respectării termenilor contractuali.
  • Gestionarea taxelor post-licitare și a altor obligații financiare.

Beneficii:
  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță.
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și de a coordona proiecte complexe.
  • Mediu de lucru profesionist și suport pentru dezvoltarea continuă.
Dacă ești o persoană organizată, cu o gândire analitică și orientată către rezultate, și dorești să contribui la succesul proiectelor noastre, așteptăm cu interes aplicația ta!

Mobman.ro este o companie dedicată, cu o echipă talentată și dinamică, specializată în mobilarea școlilor, grădinițelor și instituțiilor. Ne implicăm activ în licitații publice, oferind soluții complete și personalizate, perfect adaptate nevoilor fiecărei instituții.

Misiunea noastră este să transformăm ideile clienților în realitate, livrând soluții eficiente și de înaltă calitate.
Cu o experiență vastă în gestionarea proiectelor, garantăm că fiecare etapă, de la achiziții și livrare până la montaj, se desfășoară fără probleme, respectând termenele și cerințele stabilite.

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 18 Oct. 2024