Gratis

PROIECTANT MOBILIER

TERRAMOB ART DESIGN SRL

Candidatul Ideal

Daca doresti sa te alaturi noua,misiunea ta va fi aceea de a transforma proiectele de mobilier primite de la departamentul arhitectilor in desene tehnice 3D detaliate,utilizand software-ul Autocad/SolidWorks
-eficientizarea timpului de lucru si respectarea termenelor;
-inventivitate,creativitate,precizie,capacitate de invatare.
CERINTE :
Experienta de minim 2 ani in prroiectarea de mobilier
Cunostinte de utilizare a unui soft specific proiectarii produselor de mobilier :Autocad / SolidWorks
Intelegerea proceselor de productie a mobilierului
Dorinta de a finaliza proiectele la timp si de a contribui la eficientizarea procesului de productie.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
Preluare si implementare proiecte.Vei primi proiecte finalizate de echipa de vanzari si le vei transforma in desene tehnice ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄3D , detaliate in Autocad si SolidWorks ,pregatite direct pentru productie.
Configurare si optimizare:Vei configura materialele ,accesoriile si dimensiunile in software asigurand o optimizare a procesului de productie.
Suport tehnic :Vei oferi suport tehnic echipei de productie in ceea ce priveste interpretarea desenelor si rezolvarea eventualelor probleme tehnice

Terramob Art Design SRL, Sat Izvoare ,Comuna Dumbrava Rosie,RO 27036219,J27/654/2010 este o societate cu capital privat romanesc ,infiintata in anul 2010 , este producator de mobilier in serie si personalizat cum ar fi mobilier de bucatarie , baie , living , dormitoare , spatii comerciale , destinat segmentului de piata mediu-lux.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024