Gratis

Programator/ Specialist IT:

AUTO DIN SRL

Candidatul Ideal

AUTO DIN SRL - Lider al comertului online dе anvelope si jante auto angajeaza Programator/ Specialist IT cu urmatoarele cerinte si atributii principale:
- studii medii/ superioare tehnice sau informatice;
- experienta cel putin 1 an intr-un post similar;
- programare/utilizare Magento, inclusiv extensii si cod customizat pentru platforma respectiva
- programare WEB: HTML, CSS, PHP, Javascript;

Constituie un avantaj:
- programare VBA.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- mententanta si dezvoltarea site-urilor firmei – platforma Magento;
- implementarea de functionalitati customizate in site-urile firmei.

Beneficii ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Oferite :
- colaborare cu o echipa profesionista, intr-o companie de top in vanzarile de anvelope si jante on-line;
- conditii de lucru avantajoase;
- mediu de lucru placut;
- posibilitati de evolutie si dezvoltare.

SC AUTO DIN SRL - Comert on-line de anvelope si jante auto, prin intermediul site-urilor: https://www.anveloshop.ro/, https://www.anvelopemag.ro/, https://www.autodin.ro/.

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024