Gratis

MANAGER IT

Okcredit IFN SA

Candidatul Ideal

Studii si calificari/ certificari în IT
Minim 3 ani de experiență în management IT
Experiență in managementul proiectelor IT
Ințelegerea aprofundată a principiilor și practicilor de securitate IT

Descrierea jobului

Controleaza utilizarea aplicatiilor IT in scopul atingerii obiectivelor companiei;
Ofera suport de specialitate departamentelor in definirea, evaluarea si stabilirea prioritatii ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cerintelor IT a companiei;
Raspunde pentru aplicarea si respectarea metodelor, standardelor si normelor specifice in domeniul IT;
Gestioneaza proiecte IT;
Raspunde de activitatea de instruire IT pentru noii angajati, precum si pentru cei existenti;
Ofera suport in proiectarea si implementarea aplicatiilor.
Asigura legatura permanenta cu furnizorii de produse si servicii IT;
Asigura buna functionare a retelei IT a companiei;
Securitatea infrastructurii IT și a datelor companiei, implementând măsuri de securitate
Suport tehnic și gestionarea interventiilor pentru probleme IT
Gestionarea operațiunilor de asistență IT pentru a asigura rezolvarea în timp util și eficient a problemelor utilizatorilor
Supravegherea, instalarea, configurarea, întreținerea și monitorizarea hardware-ului, software-ului și sistemelor de rețea

Pachet salarial complex si foarte performant.
Puteti aplica direct la marketing@okcredit.ro

OKCREDIT IFN SA este o alternativa 100% digitala a serviciilor financiare non-bancare, ce ofera creditare online pentru persoane fizice.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024