Gratis

Program Internship @Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unor oameni plini de energie si pasionati de banking care sa se alature echipei Raiffeisen Bank!

Ne dorim sa cunoastem persoane cu abilitati excelente de comunicare, orientate catre clienti, dar si cu abilitati de vanzare. Candidatii trebuie sa fie curiosi, sa aiba dorinta de a invata mereu lucruri noi, sa fie empatici si sa aiba o atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Daca esti student cu disponibilitate full time sau o persoana calificata care doreste sa se reorienteze in cariera, atunci acest ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄internship este pentru tine!

Vei face parte dintr-un program de formare platit care va dura 3 luni si care va include experienta practica in agentiile noastre din Bucuresti sau Cluj Napoca. Dupa absolvirea programului, vei avea sansa sa ocupi un rol intr-una dintre agentiile noastre.

Aplica acum, abia asteptam sa te cunoastem!

Beneficii:
- Bon​us de performanta
- Al 13-lea salariu
- Abonament medical
- Abonament stomatologic
- Asigurare medicala
- Asigurare de viata
- Pensie privata
- Training-uri
- Cursuri
- Poate alege beneficiile dorite in limita unui buget
- Zile libere suplimentare
- Teambuilding-uri / excursii
- Petreceri/evenimente companie
- Telefon mobil
- Tichete de masa
- Tichete culturale

Raiffeisen Bank, bancă universală de top, activează pe piața bancară din România de peste 25 de ani, deservind peste 2,3 milioane de clienți, persoane fizice și juridice. Banca are 4.930 de angajați în 291 de unități, 1130 ATM&MFM și 27.000 POS-uri.

Să lucrezi la Raiffeisen Bank înseamnă să fii alături de oameni care împărtășesc aceeași viziune și aceeași pasiune pentru excelență, ca parte a unui grup international.

Liderii noștri sunt recunoscuți pentru felul în care își susțin angajații și le insuflă pasiunea lor.

Bankingul digitalizat este atins doar cu o echipă unită și motivate, susținută de un mediu care sprijină dezvoltarea constantă a abilităților personale și profesionale.

Te asteptam pe pagina noastra de cariere https://cariere.raiffeisen.ro, pentru a vedea toate rolurile disponibile și a fi parte din echipa Raiffeisen!

Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024