Gratis

INTERNSHIP Relatii cu clientii

RADACINI GRUP
2 poziții

Candidatul Ideal

In calitate de stagiar in Departamentul nostru, vei avea oportunitatea de a interactiona direct cu clientii nostri, colectand feedback-ul lor si asigurandu-te ca fiecare vizita in service-ul nostru se incheie cu o experienta pozitiva. Vei lucra alaturi de colegii nostri experimentati, care iti vor oferi indrumare si suport pentru a-ti dezvolta abilitatile si cunostintele in domeniul serviciilor pentru clienti auto.

Pentru acest rol trebui sa te regasesti ca fiind o persoana:
  • Comunicativa si dornica sa interactionezi cu clientii nostri intr-un mod prietenos si profesionist.
  • Pozitiva si entuziasta: Atitudinea pozitiva si entuziasmul pentru a oferi servicii excelente clientilor.
  • Empatica si atenta la nevoile clientilor: Capacitatea de a asculta activ si de a raspunde in mod adecvat la nevoile si preocuparile clientilor este esentiala in gestionarea relatiilor cu acestia.
  • Rabdatoare si calma: Capacitatea de a ramane calmi si centrati in situatii tensionate sau cu clienti dificili este esentiala pentru a gestiona cu succes diversele interactiuni cu acestia.
  • Bun colaborator in echipa – echipa noastra lucreaza foarte bine impreuna fiind deja 6 membri in aceasta echipa

Descrierea jobului

Beneficiile Stagiului
  • Internship plătit.
  • Posibilitatea de a rămâne in departament după perioada de internship.
  • Dezvoltarea abilitatilor de comunicare, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄ascultare activa si adaptabilitate pentru a gestiona in mod eficient diversele interactiuni cu clientii.
  • Indrumare si suport personalizat din partea echipei noastre experimentate.
  • Posibilitatea de a-ti dezvolta abilitatile practice in domeniul Relatiilor cu clientii, cu accent pe utilizarea aplicatiei de telefonie integrata si cu softul folosit;
  • Oportunitatea de a dobandi experienta practica in domeniul Relatiilor cu clientii din domeniul Auto, ceea ce poate fi foarte valoros in dezvoltarea unei cariere in acest domeniu sau in alte domenii conexe.
  • Stagiul ofera oportunitati de a construi relatii profesionale in cadrul organizatiei ceea ce poate fi util in viitor pentru gasirea unor noi oportunitati de cariera sau colaborare.

Suntem incantati sa te avem alaturi de noi in aceasta calatorie captivanta in lumea Relatiilor cu Clientii si sa impartasim impreuna cunostinte si experiente care sa te ajute sa-ti construiesti o cariera de succes in acest domeniu dinamic si plin de oportunitati.

Descrierea companiei

GRUPUL RĂDĂCINI
Unul dintre cei mai mari jucători ai pieței auto din România, fiind dealer autorizat pentru mărcile Mazda, Suzuki, Volkswagen, Skoda, Cadillac, MG Motor și Honda, cu centre auto integrate în București, Brașov, Brăila, Constanța și Ploiești.
33 de ani de istorie în domeniul auto și mai mult de un milion de clienți ce ne-au călcat pragul. Povestea nu se oprește aici. Rămânem dedicați conceptului “clienți pe viață” și vom continua să ne concentrăm toate eforturile pentru ca actualii și viitorii noștri clienți să fie multumiți de serviciile oferite.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024