Gratis

INTERNSHIP Vanzari si Operatiuni - Stivuitoare

Radacini Equipment

Candidatul Ideal

În calitate de stagiar în Departamentul nostru de Vânzări și Operațiuni, vei fi implicat activ în procesele noastre de vânzare și gestionare a operațiunilor. Vei avea oportunitatea să lucrezi alături de profesioniști experimentați, să înveți și să contribui la diferite aspecte ale afacerii noastre.

Pentru acest rol trebui sa te regăsești ca fiind o persoana:
  • Motivata, cu abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală.
  • Capabila să lucreze eficient atât individual, cât și în echipă.
  • Orientate spre rezultate și cu o atitudine proactivă în abordarea sarcinilor.

Descrierea jobului

Vei fi implicat în diverse proiecte și activități, inclusiv:
  • Asistență în procesul de vânzare și prezentare a echipamentelor industriale ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀clienților.
  • Suport în gestionarea comenzilor, livrari, transport și a relațiilor cu clienții.
  • Participare la optimizarea proceselor operaționale și identificarea oportunităților de îmbunătățire.

  • Beneficiile Stagiului:
    • Internship plătit.
    • Posibilitatea de a rămâne in departament după perioada de internship.
    • Oportunitatea de a învăța și de a te dezvolta într-un mediu profesional dinamic.
    • Suport și îndrumare din partea echipei noastre experimentate.
    • Experiență practică în procesele de vânzare și operațiuni din industria echipamentelor industriale.
    • Posibilitatea de a contribui la proiecte relevante și de ați aduce propria contribuție la succesul afacerii noastre.
    • Suntem încântați să te avem alături de noi în această călătorie și să te ajutăm să-ți dezvolți cariera în zona de comert si operatiuni in industria echipamentelor industriale.

    Te așteptăm să faci parte din echipa noastră și să împărtășim împreună experiențe și succese în această industrie dinamică și plină de oportunități.

    La Radacini Equipment (www.utilajeradacini.ro ), ne mândrim cu angajamentul nostru de a furniza clienților noștri soluții de înaltă calitate și servicii excelente cu utilaje de robuste de calitate premium. Cu o echipă dedicată și o abordare orientată spre client, ne străduim să fim lideri în industria MHE (material handling equipment), inovând continuu și oferind soluții personalizate.

    Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024