Gratis

Profesor/ Trainer/ Educator program after-school

Pe-vi Czerlau S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

pentru postul de Trainer/ Educator / Profesor program after-school

- o persoană zâmbitoare, pozitivă și energică
- o persoană răbdătoare și motivată să ajute copiii în procesul de învățare, sociabilă și orientată către oameni
- absolvent al învățământului superior în Psihologie, Terapie Ocupațională sau Pedagogie (constituie avantaj)
- abilități de a lucra în Word, Excel și E-mail
- disponibilitatea de a lucra după ora 15 și în week-end
- nivel de conversație în limba maghiară/germană/engleză constituie avantaj

Descrierea jobului

- desfășurarea de cursuri de dezvoltare în conformitate cu metoda și planul didactic elaborat de centru
- construirea relațiilor, comunicarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂cu părinții și formarea graficului grupelor
- respectarea întocmai a procesului de învățare și a regulilor interne ale centrului
- lucrul cu copii de vârstă preșcolară și școlară (4-14 ani) în grupe mici de 4-8 copii
- oportunitatea de a învăța ceva nou și inedit
- se oferă trainig gratuit pentru metodologia aplicată
- mediu de lucru plăcut

SmartyKids este o organizație internațională de centre educaționale pentru copii, de aritmetică mentală. Avem peste 400 de parteneri cu centre proprii în 12 țări. Avem o abordare complet diferită a cursurilor pentru preșcolari și școlari. SmartyKids combină cunoștințele vechiului ABAC cu tehnologia și primul manual de realitate augmentară (AR) din România.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024