Gratis

Profesor limba engleza part-time

Aldesia Activity Center
2 poziții

Candidatul Ideal

Centrul de limbi straine Aldesia Activity Center angajeaza Profesor de limba engleza part-time. Ne dorim:
Persoana absolventa de Litere, cu un nivel foarte bun de limba engleza (certificatul CAE constituie un avantaj).
Persoana responsabila, iubitoare de copii, creativa, joviala si punctuala.

Descrierea jobului

Noua noastra colega va preda cursuri de limba engleza pentru prescolari, fizic, dimineata intre orele 9-12:00, in gradinitele partenere.
Oferim ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈suport in dezvoltarea profesionala si mediu de lucru foarte placut.

Beneficii oferite:
Salariu atractiv
Decontare transport

Centrul de activități Aldesia Activity Center a fost înființat in anul 2010, pentru a oferi posibilitatea studierii limbilor străine într-un cadru organizat. Cursurile noastre de limbi străine sunt organizate în grupe mici, de maximum 7 cursanti și sunt predate de profesori cu experiență și pregătire în domeniu. Ele se adresează tuturor categoriilor de vârstă, începând de la 4 ani și până la adulți, care au nevoie de o limbă străină pentru serviciu sau pur și simplu pentru creșterea stimei de sine.
www.aldesia.ro
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024