Gratis

Profesor limba engleza/germana/franceza

ELITE LEARNING & DEVELOPMENT S.R.L.
4 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm profesor cu experienta , de preferat sa detina certificari Cambridge (pt limba engleza) , pentru predarea cursurilor de limba engleza/germană/franceză la sediul nostru .
Ne dorim profesori care sa aiba un comportament placut si rabdator ,atat cu adultii cat si cu copiii. Oferim un salariu foarte atractiv !

Descrierea jobului

Programul de lucru se va desfasura de la ora 9:00 . Grupele sunt de maxim 6 copii . ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂

Suntem un centru de limbi straine care isi propune ca elevii sai sa obtina cele mai bune rezultate , toate certificatele Cambridge.
Activitatea noastra se desfasoara intr un mediu placut si atractiv , dispunand de toate facilitatile necesare studiului (tabla smart , caiete personalizare , manuale Cambridge , pixuri personalizare , rucsac personalizat) .
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 19 Oct. 2024