Gratis

Procurement Coordinator

Stadio Hospitality Concepts - SHC

Candidatul Ideal

Atitudine pozitivă, proactivă și orientată spre echipă și rezultate.
Studii superioare finalizate și cunoștințe avansate dе operare Excel.
Cunoștințe limba engleză nivel mediu/avansat.
Experiență pe un post similar de procurement dе minim 2 ani.
Abilități dе comunicare, organizare, planificare și negociere.
Capacitate de analiză și sinteză, atenție la detalii.

Descrierea jobului

Identifică și propune permanent produse și furnizori.
Negociază condiții comerciale cu furnizorii.
Urmărește si supervizeaza derularea procesului de procurement.
Pregătește ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃periodic rapoarte specifice activității de procurement.

Beneficii:
Salariu corect conform pregătirii și cerințelor.
Bonusuri în funcție de atingerea obiectivelor.
Traininguri de dezvoltare personală și profesională.
Reduceri semnificative în restaurantele grupului.
Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată.
Telefon mobil & laptop.

Stadio Hospitality Concepts este grupul de restaurante din care fac parte următoarele 7 localuri:

- NOR - Sky Casual Restaurant - www.norbucharest.ro
- Vacamuuu - www.vacamuuu.ro
- Stadio Universitate, Herăstrău, Unirii - www.stadio.ro
- 18 Lounge - www.18lounge.ro
- Cișmigiu Bistro - www.cismigiu.ro

Mai multe despre noi găsești pe www.stadiohc.ro

Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024