Gratis

Preparator in Bucatarie Dopo Poco Delivery

BRIO GROUP SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

· Experiență anterioară în domeniul culinar sau catering reprezintă un avantaj.

· Abilități bune de organizare și atenție la detalii.

· Capacitatea de a lucra într-un ritm alert și de a gestiona sarcini multiple.

· Cunoștințe de bază în igiena alimentară și siguranța muncii.

Descrierea jobului

Echipa noastră de catering este în căutare de preparatori bucătărie pasionați și talentați pentru a se alătura departamentului nostru de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄bucătărie.

Responsabilități:

· Pregătirea ingredientelor pentru gătit (spălare, curățare, tăiere).

· Asamblarea și prezentarea mâncărurilor conform standardelor companiei.

· Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru.

· Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei.

· Respectarea normelor de siguranță și igienă alimentară.

Oferim:

· Pachet salarial avantajos.

· Bonuri de masă în valoare de 30 ron/zi lucrată.

. Bonus de performanta.

. Bonus de reomadare.

· Posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei companii de succes.

· Mediu de lucru prietenos și profesionist.

Pentru detalii vă rugăm să sunați la numerele de telefon care sunt afișate imediat sub anunț sau să ne trimiteți CV-ul dvs. într-un mesaj atașat.

BRIO GROUP este o companie înființată în anul 2006 ce are ca obiect de activitate producerea și comercializarea produselor alimentare. Gama de produse face parte din categoria panificație, producem și comercializăm covrigi, specialități de patiserie, pizza și sandwich-uri, în puncte proprii.

BRIO GROUP- 18 ani de dezvoltare durabilă, pasiune și implementare alături de peste 600 de angajați. Suntem prezenți cu peste 60 puncte de lucru în orașe precum: Iași, București, Piatra Neamț, Botoșani, Vaslui, Bârlad, Roman, Bacău, Brăila, Galați și Suceava. Am ajuns astăzi aici datorită celor peste 750.000 de clienți mulțumiți!

Toate acestea nu le-am putea realiza fără un set de valori în care credem și pe care le aplicăm cu statornicie în tot ceea ce facem: ne gândim la experiența finală a consumatorilor, avem grijă de oamenii din echipa PETRU, suntem integri, ne implicăm în viața comunității, suntem fideli tradiției și în același timp deschiși noutății.
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024