Gratis

Planner productie

SMA METALLTECHNIK RO

Candidatul Ideal

  • Studii superioare;
  • Experienta anterioara de minim 1 an intr-o activitate de planificare a productiei;
  • Cunostinte avansate de Excel;
  • Foarte bune abilitati de stabilire a prioritatilor si de rezolvare a problemelor;
  • Spirit analitic si usurinta in lucrul cu cifrele;

Descrierea jobului

  • Intelegerea nevoilor clientilor si implementarea acestora in productie;
  • Analiza performantelor, productivitate versus comenzi clienti;
  • Colaborarea cu alte departamente in ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂a identifica riscurile aparute in lantul logistic intern;
  • Planificarea productiei in functie de cerinta clientului, confirmari date / termene;
  • Limba engleza scris / vorbit.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Prime de sarbatori si ocazii speciale
  • Transport decontat;
  • Bonus de evaluare;
  • Bonus de recomandare;
  • Perspectiva unei cariere într-o companie multinațională de succes din industria auto.

SMA Metalltechnik – producator de sisteme de țevi pentru climatizare in industria auto.
În calitate de furnizor inovator de dimensiuni medii pentru autovehicule, suntem un partener de încredere al industriei auto de peste 25 de ani, când este vorba de sisteme de țevi pentru medii lichide sau gazoase.

Pentru locatia noastra din Oradea suntem in cautarea unui coleg in departamentul productie.APLICĂ
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024