Gratis

Pizzer

RES QUALITY FOOD SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce Ne Dorim de la Tine:

- Experiență anterioară ca pizzar sau ajutor pizzar pe un post similar
- Cunoștințe despre prepararea și coacerea pizzei
- Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra bine în echipă
- Flexibilitate în programul de lucru (disponibilitate pentru ture și în weekend)

Descrierea jobului

Descrierea Postului:

Suntem in cautarea unui pizzar talentat și pasionat care să se alăture echipei si sa contribuie la ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄mentinerea standardelor noastre.

Responsabilități:

- Asamblarea și coacerea pizzei in cuptorul electric conform standardelor noastre
- Menținerea curățeniei și organizării în zona de lucru
- Colaborarea eficientă cu echipa
- Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară

Ce Îți Oferim:

- Salarizare competitiva și bonusuri de performanță
- Mediu de lucru dinamic și prietenos
- Oportunități de dezvoltare profesională
- Posibilitate de zile suplimentare platite cu 130%
- Masa asigurata pe parcursul zilei
- Transport inclus (decontat)
- Zile de sarbatoare legale platite dublu
- Program de 15 zile pe luna

Big Belly este unul dintre cele mai apreciate servicii de home delivery din Cluj-Napoca, avand o vechime de peste 12 ani in domeniu. Restaurantul nostru si serviciul de catering sunt in plina dezvoltare, avand deja peste 100 de angajati in echipa.

Avem un colectiv dinamic, harnic si foarte bine inchegat si cautam colegi noi care sa ni se alature.

Dacă ești esti pregatit și vrei să te alaturi ecipei noastre , trimite CV-ul tău la adresa de email angajaribigbelly@gmail.com sau contactează-ne la 0749229922 pentru mai multe detalii.

Publicat 24 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 24 Iul. 2024