Gratis

Bucatar

Taddat Recruiting & Headhunting S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Bucatar / Bucatarie italieneasca / Restaurant specific italienesc
Clientul nostru detine un restaurant cu traditie in centrul Clujului si cauta un bucatar priceput si pasionat de arta culinara italieneasca.
Doresti sa-ti pui abilitatile in valoare?
Atunci, locul tau este in echipa noastra!

Ce responsabilitati ai:

• Pregatirea si gatirea diverselor specific italienesti, paste si derivate din paste, preparate conform standardelor stabilite
• Asigurarea calitatii si prospetimii alimentelor
• Colaborarea cu echipa pentru a mentine un flux eficient de lucru in bucatarie
• Respectarea normelor de igiena si siguranta alimentara
• Verificarea temperaturii din frigidere si a termenelor de expirarea ale marfurilor
• Primirea marfii de la furnizori si verificarea conformitatii acesteia din punct de vedere calitativ si cantitativ
• Participarea la efectuarea necesarului de marfuri si materii prime

Descrierea jobului

Beneficiile tale:

• Oportunitatea de a lucra cu ingrediente proaspete si de inalta calitate
• Posibilitatea de a contribui ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈la crearea si implementarea unor meniuri inovatoare
• Mediul de lucru dinamic si motivant, care incurajeaza creativitatea si dezvoltarea profesionala
• O echipa unita si prietenoasa, gata sa te sustina in atingerea obiectivelor tale
• Programul de lucru este de 5 zile intr-o saptamana cu 2 zile in urmatoarea saptamana de la 10:00 la 22:00
• Salariu in functie de nivelul de pregatire al preparatelor.

Ce cautam:

• Experienta anterioara in domeniul bucatariei italienesti
• Abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa
• Atentie la detalii si capacitatea de a lucra sub presiune
• Cunostinte solide despre normele de igiena si siguranta alimentara

TADDAT RECRUITING & HEADHUNTING - Sau calea spre eficientizarea procesului de recrutare.

Experienta ne-a dovedit ca o companie isi poate imbunatati imaginea in baza modului in care decurge procesul de recrutare, incepand cu calitatea si claritatea anunturilor, contactatea candidatilor, programarea interviurilor si in final raspuns transmis catre candidati, indiferent ca este pozitiv sau negativ, toate acestea creaza o imagine mai buna atat in cadrul organizatiei si in afara ei.

Valorile noastre sunt: Onestitatea şi integritatea care ne caracterizeaza ca entitate si fara de care nu putem exista in relatia cu partenerii. Orientare spre nevoile clientului; Functionam pe principiul win-win: rezultatul unui serviciu trebuie sa fie un castig atat pentru partener cat si pentru noi.

Dorim ca profesionalismul sa ne reprezinte in tot ceea ce facem, in activitatile de zi cu zi, in strategia pe termen lung si in abordarea fiecarui proiect.

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024