Gratis

Pick-up coordinator

eMAG
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Reprezinta un avantaj experienta in zona de: transporturi / curierat / depozit;
  • Cunostinte Microsoft Office, Excel - Outlook;
  • Persoana flexibila, cu abilități de comunicare și negociere;
  • Persoana organizata, cu initiativa si cu disponibilitate de a invata.

Descrierea jobului

  • Supervizeaza activitatea de incarcare a masinilor;
  • Se asigura ca intreaga cantitate de marfa procesata in depozit intr-o zi se ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄incarca in masinile curierilor;
  • Raporteaza zilnic numarul de masini incarcate/curier/ora;
  • Comunica direct cu firmele de curierat in vederea realizarii obiectivelor propuse livrare/ retur/ pick-up;
  • Se asigura ca masinile curierilor sunt inregistrate in sistemul de evidenta eMAG.

Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata:
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Salariul net: 3200 Ron la care se adauga:
  • Tichete de masa 800 lei;
  • Spor de 75% sau 100% pentru orele suplimentare, spor de 25% pentru orele de weekend. (conform legislatiei in vigoare);
  • Echipament de lucru: telefon si laptop;
  • Abonament medical la clinica privata;
  • Acces la biblioteca Bookster;
  • Acces teren de sport (baschet, fotbal);
  • Transport asigurat din Bucuresti, de la statia de metrou Pacii.

Informatii care iti pot fi de folos:
  • Program: 09:00 – 18:00 - 5 zile lucrate cu 2 zile libere de Luni pana Duminica;
  • Locatie: iti vei desfasura activitatea in unul din depozitele eMAG, Joita: (KM 19 pe A1, Bucuresti-Pitesti).

Alatura-te echipei eMAG pentru a face parte din povestea noastra!

eMAG este o companie romaneasca, mereu în căutarea celor cu adevărat pasionați de ceea ce fac. Dacă ești printre ei, sigur există un loc pentru tine în eMAG. Am crescut foarte rapid și suntem determinați să o facem în continuare. Ce ne-a adus aici a fost dorința de evoluție continuă și rezultate concrete.

eMAG.ro a fost creat pentru a ajuta clientii sa economiseasca timp si bani. Peste 4.000 de persoane lucrează acum în eMAG. Credem foarte mult în dezvoltarea oamenilor și din acest motiv investim în fiecare an mai multă energie și resurse pentru a rămâne o organizație care învață în permanență. Vrem să ne asigurăm că tu vei avea cei mai talentați colegi și mediul în care să crești și să obții performanțe, să devii ce îți dorești la nivel uman și profesional.

Daca esti printre cei cu adevarat pasionati de ceea ce fac, sigur avem un loc pentru tine in echipa eMAG.

Poti regasi multe detalii despre noi si despre rolurile deschise in prezent, accesand link-urile urmatoare: https://teams.emag.ro/emag-teams/ https://teams.emag.ro/workplace/

Împreună suntem eMAG Teams.

Join the eMAG team to be part of our story!

eMAG is a Romanian company, always looking for those who are really passionate about what they do. If you are one of them, surely there is a place for you in eMAG. We have grown very fast and we are determined to continue to do so. What brought us here was the desire for continuous evolution and concrete results.

eMAG.ro was created to help clients save time and money. Over 4,000 people now work in eMAG. We believe very much in the development of people and for this reason we invest more energy and resources every year in order to remain an organization that is constantly learning. We want to make sure that you will have the most talented colleagues and the environment in which to grow and achieve performance, to become what you want on a human and professional level.

If you are among those who are really passionate about what they do, we surely have a place for you in the eMAG team.

You can find many details about us and the roles currently open, by accessing the following links: https://teams.emag.ro/emag-teams/ https://teams.emag.ro/workplace/

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024