Gratis

Personal Receptie/Pista/Bar Vmax Karting Brasov

VMAX FIVE S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Alătură-te echipei VMax! Esti in căutarea unui job dinamic? Eşti pasionat de curse si maşini? Cu sigurantă vrem sa te cunoaştem!
Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară.
Leadership: vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse şi luaţi initiativa fară ca să vi-i se spună ce trebuie să faceţi.
Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realiza. Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.
Energetic/ă: vă place să munciţi şi sunteţi dispus/ă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele. Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual
Competențe tehnice: conditie fizica buna si spirit de reactie

Descrierea jobului

Alatura-te echipei VMAX INDOOR KARTING, primul proiect de acest tip in tot sud-estul Europei.
Personalul de pe pista se va ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄ocupa de gestionarea fluxului de participanți și asigurarea unei bune functionari a circuitului. Ofera un mediu sigur și distractiv pentru fiecare client; Informarea clientilor despre functionarea circuitului; Indrumarea participantilor catre o cursa cat mai sigura si distractiva; Furnizarea informatiilor legate de kart-uri si pista; Interventia pe circuit in caz de nevoie;
Personalul de la receptie reprezinta primul contact cu clientii si este responsabil de organizarea sesiunilor, furnizarea tuturor informatiilor catre clienti, atat in locatie, cat si telefonic si prin e-mail.
Personalul de la bar este responsabil prepararea, vanzarea si gestionarea bauturilor racoritoare si a altor produse de tip snack.

VMax Karting este singurul concept de electric indoor karting de agrement din Romania, care operează în 5 locații strategice: două în București, una în Iași, una în Cluj si una in Brasov. Lider national pe piata karting-ului de agrement.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024