Gratis

Personal hotel si restaurant pentru Santorini

Santorini Resorts
5 poziții

Candidatul Ideal

Lant de hoteluri si restaurante din Santorini, Grecia, angajeaza personal pentru sezonul 2024.

Pozitii disponibile:

Pentru hoteluri:
- Bell-boys
- Cameriste
- Receptioneri
- Personal intretinere
- Soferi profesionisti cat D

Pentru restaurant:
- Supervizor restaurant
- Chelneri
- Debarasatori
- Asistenti bucatari
- Barman si barista
- Manager bar
- Hostess

Descrierea jobului

Se ofera salariu fix, o masa pe zi, cazare gratuita cu toate utilitatile incluse.
Nu se percepe niciun fel de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀comision.

Descrierea companiei

www.santorini-resorts.gr www.Alexios.com.gr
Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 7 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024