Gratis

Personal productie publicitara

PLOT GRAPHIC&DESIGN SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
· Indemanare si disponibilitate de a invata
· Experienta anterioara (colantat, laminat, finisat), constituie un avantaj
· permisul de conducere categoria B, constituie un avantaj
· responsabilitate si atentie la detalii
· seriozitate, profesionalism, simt organizatoric, spirit de initiativa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
· Producerea materialelor publicitare (bannere, autocolante, brosuri, inscriptionari auto…).
· Montarea acestora la locatie. ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁

Firma de productie publicitara angajeaza personal cu sau fara experienta in domeniu
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024