Gratis

Manager Productie- Tipografie

YOUR JOB CONSULTING & RECRUITING S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Manager de Producție, cu o experienta de minim 3 ani in Tipografie, cu rolul de a coordona și optimiza toate procesele de producție tipografică, asigurându-se că produsele finale sunt realizate conform standardelor de calitate și livrate în termenele stabilite. Acesta va supraveghea echipa de producție, va gestiona resursele și va implementa soluții eficiente pentru îmbunătățirea performanțelor operaționale.
  • Urmarirea fluxul de productie pe echipamentele de lucru: Offset, biguit, taiere la ghilotina, capsare, faltuire, etc.
  • Monitorizarea si actualizarea constanta a fazelor de productie, asigurandu-te ca termenele limita sunt respectate;
  • Identificarea si rezolvarea problemelor de productie, precum intarzieri, defecte sau neconformitati, pentru a asigura un flux de lucru continuu si o calitate superioara;
  • Planificarea producţiei în funcţie de materiile prime disponibile, utilajele existente, unelte şi personal;
  • Asigurarea respectarii standardelor de siguranta in toate operatiunile de productie.

Descrierea jobului

Beneficii
  • Telefon
  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru armonios cu o echipa tanara

La YOUR JOB valoarea constă în servicii de Selectie si Recrutare, Headhunting, Management de Personal profesionale, personalizate și de încredere pe care le oferim clienților și candidaților noștri.

Valorizăm profesionalismul și etica în fiecare interacțiune cu clienții noștri și candidații, asigurându-ne că procesele noastre de selecție sunt obiective și corecte.

Experiența noastră în headhunting și recrutare ne permite să construim echipe de elită pentru companii, aducând oameni talentați și dedicați în cadrul acestora. În plus, ne mândrim cu abilitatea noastră de a găsi candidați potriviți chiar și pentru poziții de top management, unde competiția este acerbă și cerințele sunt ridicate.

Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024