Gratis

SEF PRODUCTIE

RESING GROUP

Candidatul Ideal

Abilităţi, calităţi şi aptitudini necesare:
-capacitate de comunicare și informare corectă,concisă și eficientă;
-abilitatea de a lua decizii ferme și de aplicare promptă a deciziilor venite din niveluri ierarhic superioare;
-operativitate, capacitatea de a respecta termene limită;
-abilitatea de a face față situațiilor neașteptate și de presiune;
-spirit de echipă, disponibilitate, solidaritate;
-mentalitate analitică și sintetică.
Cerinţe specifice:
-experiență profesională 2 ani in producție pe o poziție similară
-bun planificator și organizator, capabil să coordoneze și să monitorizeze procesul zilnic de productie;
-viteză de reacție, capacitatea de a oferi soluții rapide și eficiente la problemele care pot apărea în legătură cu echipamentele și resursa umană implicată în realizarea producțiilor zilnice;
-capacitatea de a lucra sub presiune, capacitatea de a executa mai multe sarcini simultan;
-capacitatea de a selecta informațiile utile, de a relaționa.

Descrierea jobului

ATRIBUŢII ȘI RESPONSABILITĂȚI POST:
-planifică, coordonează și verifica activitățile zilnice de producție care privesc echipa;
-monitorizează procesul de producție ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂și ajustează planificarea activitatilor în acord cu evoluțiile zilnice;
-verifica functionarea corecta a utilajelor si ia masuri pentru a le mentine in buna stare de functionare;
-responsabil sa invete si sa respecte normele,procedurile si reglementarile stabilite in companie;

Suntem o firma cu capital 100% privat, infiintata in anul 2002, dintr-o alta firma cu mai multi asociati. Experienta este ceea ce ne recomanda. Resing Group inseamna calitate si atentie la detalii. Ne ocupam cu productia cazilor de baie din acril si fibra de sticla, montajul sistemelor de hidromasaj, productia de chiuvete (imitatie de granit) si de piese industriale.

Activitatea noastra se desfasoara intr-o fabrica moderna, ce include o suprafata de 10.000 mp. Fabrica a fost dotata corespunzator, astfel incat sa oferim produse de cea mai buna calitate, care sa vina in intampinarea clientilor nostri. Din consideratie fata de acestia, respectam mereu standardele si normele in vigoare si cautam sa-i surprindem placut si sa ne depasim limitele.

Echipa noastra de profesionisti este formata din 50 de specialisti care se ghideaza dupa principiul lucrului bine facut.
Avem planuri mari pentru perioada urmatoare si va invitam sa ne fiti alaturi!

Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024