Gratis

Personal necalificat montaj schela Olanda-2000 - 3500 EUR

TIC SUPPORT
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Experinta in domeniu -constituie avantaj;
  • Limba Engleza- nivel mediu-avansat;
  • Permis de conducere – Cat. B.
  • Dexteritate manuala;
  • APT DIN PUNCT DE VEDERE FIZIC;
  • Disponibilitate imediata;
  • Atentie la detalii;
  • Persoana serioasa, responsabila.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • montarea si demontarea schelei tip Layher pentru construirea, renovarea si repararea diverselor constructii industriale
  • manipulare si asamblare parti ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀componente schela
  • respectarea regulilor de protectia muncii
  • organizarea si intretinerea echipamentelor de munca
Beneficii:
  • salarizare 12 euro Net/ora
  • se ofera curs inainte de a incepe activitatea
  • cazare asigurata in mod gratuit
  • autoturism de serviciu
  • decontam transportul Romania-Olanda

S.C TIC SUPPORT S.R.L. este o companie dinamica ce activeaza in domeniul petrochimic, asigurand servicii complete pentru o gama larga de activitati.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024