Gratis

Personal necalificat Fast Food

URBAN KEBAB S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru aceasta pozitie trebuie sa aiba o atitudine pozitiva , sa fie comunicativ si receptiv la sarcinile atribuite .
Experienta anterioara in industria alimentara nu este obligatorie , deoarece oferim training si suport pentru integrarea rapida in echipa.

Descrierea jobului

Ce vei face?

- Esti prezent la locul potrivit, lucrator in bucatarie , casier sau lobby , tu ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀esti cel care pregateste produsele preferate ale clientilor

- Te asiguri ca produsele sunt servite corespunzator

- Estimezi necesarul de produse si participi la inventarele periodice

-Pastrezi curatenia utilajelor si a locatiei

- Zambesti mereu in interactiunea cu clientii

- Asimilezi informatii si abilitati practice despre - produse , materii prime si termene de garantie ,echipamente, tehinici de vanzari

Beneficiile acestei pozitii includ ;

Pachet salarial cuprins intre 2500-3500 de lei net pe luna
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si energic
Program flexibil care poate fi adaptat nevoilor tale
Mediu de lucru placut , unde munca in echipa si spiritul colaborativ sunt incurajate

Nr de telefon contact ; 0758640705

Urban Kebab este o companie ce se ghideaza dupa valori precum respectul , ambitia si seriozitatea , si ne dorim in echipa noastra oameni care impartasesc aceeasi viziune.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024