Gratis

Lucrator food-truck

Dulciuri De Vis S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Persoană energică, pasionată de dulciuri și cu o atitudine pozitivă;
Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții;

Descrierea jobului

Ești pasionat de dulciuri și vrei să lucrezi într-un mediu prietenos și dinamic? Alătură-te echipei noastre la un Food Truck ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀cu dulciuri amplasat în parcarea Supeco din cartierul Mănăștur!
Responsabilități principale:

Pregătirea și servirea deserturilor și a băuturilor din meniul nostru;
Asigurarea unui serviciu amabil și rapid pentru clienți;
Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru;
Gestionarea stocurilor și a produselor.

Cerințe:

Nu este necesară experiența în domeniu – te vom învăța tot ce trebuie să știi!
Atitudine pozitivă și orientare către client;
Capacitatea de a te adapta în domeniul HoReCa.

Program de lucru:

Program de lucru 2 zile lucrate cu 2 zile libere, 11 ore pe zi.

Beneficii:

Oportunitatea de a învăța lucruri noi într-un mediu creativ;
Primă de Crăciun și de Paște;
Mediu de lucru plăcut;
Training plătit;
Ore suplimentare plătite 200%;
Deserturile sunt din partea noastră.

Te așteptăm în echipa noastră!

În iulie 2020 am deschis primele puncte în România. Deschiderea a 2 puncte proprii în București ne-a oferit ocazia de a testa conceptul, care deja înflorea în alte țări. Datorită acestui fapt, am adaptat meniul și toate detaliile tehnice la piața din România. Nu a trebuit sa așteptăm mult și în doar câteva luni am avut primele deschideri în sistem de franciză în București și Brăila. În 2021 am deschis lunar câte un nou punct în franciză și încă 3 puncte proprii în București, iar în 2022 am extins portofoliul cu 17 noi puncte în franciză. În 2024 avem 28 de locații deschise în România. Organizarea afacerii permite francizaților noștri să gestioneze cu ușurință mai multe puncte în același timp.
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024