Gratis

Casier/Preparator produse tip Fast-Food

OLIANA ALEXI S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam CASIER / PREPARATOR cu bun simt, amabil, cu chef de viata dornic sa invete lucruri noi care sa se ︄︃︍︈︁︂︄︂ ︅︀︈︈ ︁︁︎︍ ︋︅︆︅ ︅︊︇︋︊︌︁️︆︈️︎︄︃︍︈︁︂︄︂ ︅︀︈︈ ︁︁︎︍ ︋︅︆︅ ︅︊︇︋︊︌︁️︆alature echipei noastre. :)

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:

-Pregatesti produsele tale preferate din pui
-Te asiguri ca produsele sunt servite corespunzator
︁︀ ︂︃︃ ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀︇︉ ︆-Estimezi necesarul de ︁︀ ︂︃︃ ︉︉ ︁︂︈produse si participi la inventarele periodice
-Mentii curatenia si igiena locului de munca conform normelor in vigoare

Ce iti oferim:
-Salariu satisfacator
- Program de lucru variat si felxibil, in ture de: 12h, 8h, 6h, 4h, weekend
-Majorari salariale in raport cu timpul petrecut in companie:1 an, 2 ani
-Contract de munca pe perioada nedeterminata
-Siguranta unui loc de munca stabil si corect, pe termen lung.

Cel mai healthy bistro din complexul studentesc, format dintr-o echipa tanara instruita de un bucatar renumit pentru preparatele sale sanatoase.Impreuna ne dorim sa schimbam perceptia despre conceptul de fastfood.
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024