Gratis

PERSONAL MENTENANTA ELECTRICA SI MECANICA

PAMBAC S.A
4 poziții

Candidatul Ideal

- studii superioare, în domeniul tehnic (mecatronică, electrotehnic, energetic, electromecanic);
- cunoștințe temeinice de specialitate.

Descrierea jobului

Ne bazăm pe tine să efectuezi lucrările de supraveghere, reglare, întreținere și reparație a echipamentelor tehnice, utilajelor și instalațiilor din ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀cadrul companiei.
Responsabilități și sarcini:
  • Verifică starea utilajelor și instalațiilor și le pregătește în scopul începerii activității de producție;
  • Supraveghează funcționarea utilajelor și instalațiilor din unitate, în scopul desfășurării în condiții optime, a activităților de producție;
  • Efectuează activități de întreținere și reparații a utilajelor și instalațiilor din unitate.
Cum ești răsplătit?
  • plan personalizat de integrare;
  • un mediu de lucru plăcut și dinamic, astfel încât să îți poți pune în practică toate cunoștințele, dar și să capeți altele noi;
  • salariul competitiv pe piață, în funcție de performanță.

S.C. PAMBAC S.A. este unul din principalii producători naționali din domeniul morărit - panificație, lider pe piața de paste făinoase și deținător al brandurilor Pambac, Grania, Casa D'or și Ciao Pasta.

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024