Gratis

Personal curatenie si intretinere locuinta

SMART TRADE MANAGEMENT SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana responsabila si cu experienta in domeniul curateniei pentru a se ocupa de intretinerea unei locuinte private in comuna Pantelimon.

Descrierea jobului

Cerinte: Cunostinte despre produsele de curatenie si echipamente
Atentie la detalii si organizare
Experienta minim 5 ani in domeniul curateniei
︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄Disponibilitate pentru un program flexibil (Luni, Miercuri si Vineri , 10:00-19:00)
Oferim : contract de munca, salariu competitiv , atmosfera de lucru placuta.
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024