Gratis

Femeie de serviciu/personal curatenie

RIGMOB TRADE SRL

Candidatul Ideal

Ne bucurăm să anunțăm că suntem în căutarea unei persoane dedicate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să contribuie la menținerea unui mediu de lucru curat și plăcut, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Curățarea și întreținerea birourilor, holurilor, grupurilor sanitare și altor spații din cadrul companiei;
  • Colectarea gunoiului și ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄gestionarea corectă a deșeurilor conform regulamentelor interne;
  • Asigurarea unui mediu curat și igienic pentru angajați și vizitatori;
  • Manipularea cu grijă a echipamentelor de curățenie și a substanțelor de curățare;
  • Colaborarea cu echipa pentru menținerea unui mediu de lucru plăcut și ordonat.
Ce oferim:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și dinamic;
  • Training și suport pentru a-ți desfășura activitățile cu succes;
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională în cadrul companiei.
Dacă ești o persoană harnică, de încredere și cu atitudine pozitivă, te încurajăm să aplici pentru poziția de Femeie de serviciu. Așteptăm cu nerăbdare să faci parte din echipa noastră și să contribui la un mediu de lucru plăcut pentru toți!
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024