Gratis

Personal Curatenie Baza Sportiva

Club Transilvania
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unuei persoane care sa asigure partea de Mentenanță / Curățenie, pentru a se
alătura echipei noastre din cadrul unei baze sportive de prestigiu.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul curățeniei și mentenanței.
Abilități de comunicare și atenție la detalii.
Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.
Responsabilitate și orientare către rezultate.
Flexibilitate în programul de lucru, inclusiv disponibilitate pentru lucrul în weekend sau
în serile de evenimente speciale.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Asigurarea curățeniei și întreținerii generale a bazei sportive conform standardelor
stabilite.
Capacitate de a lucra independent si de ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄a respecta standardele de igiena,
Întreținerea echipamentelor și mașinilor folosite pentru curățenie.
Colaborarea cu echipa pentru a menține un mediu de lucru sigur și curat.
Raportarea către manager, a oricăror defecțiuni sau probleme întâmpinate.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o bază sportivă modernă și bine echipată.
Mediu de lucru dinamic și plăcut, alături de o echipă dedicată.
Oferim suport pentru dezvoltarea profesională continuă.
Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare.
Decontare transport
Tichete de masa

Dacă ești o persoană responsabilă, organizată și pasionată de menținerea unui mediu curat și
sigur, te invităm să aplici pentru poziția de Mentenanță / Curățenie Bază Sportivă.

Club Transilvania nu este doar o bază sportivă cu tradiție ci și un spațiu perfect pentru desfășurarea unora dintre cele mai diverse și interesante evenimente corporate.

Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024