Gratis

PERSONAL CURATENIE URGENT

M.M. APARTMENT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem o echipa dedicata si profesionista care gestioneaza mai multe apartamente de inchiriat pe termen scurt in centrul Bucurestiului. Punem accent pe calitate si satisfactia clientilor nostri, iar pentru asta cautam persoane serioase si muncitoare care sa se alature echipei noastre.

Cautam personal curatenie pentru apartamentele noastre noastre listate pe Airbnb, situate în centrul Bucureștiului. Transportul este asigurat de la o locatie la alta de catre noi.

Program de lucru Full Time de la ora 10:00-18:00.

Responsabilități:

• Curatarea locațiilor din centrul Bucureștiului.

• Verificarea apartamentelor pentru a se asigura că totul este în ordine și la standardele de calitate.

• Auto-gestionarea programului și rutelor zilnice pentru a optimiza eficiența.

• Comunicarea eficientă cu echipa de curățenie și coordonatorii de apartamente.

Cerințe:

• Abilități de organizare și atenție la detalii.

• Atitudine proactivă și capacitatea de a rezolva problemele rapid.

• Flexibilitate și disponibilitate pentru un program variabil.

Beneficii:

• Salariu competitiv și bonusuri de performanță.

• Mediu de lucru dinamic și plăcut.

• Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și profesionistă.

• Asigurare medicală privată.

Publicat 16 Iun. 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 16 Iul. 2024