Gratis

Personal cofetarie nouă zona Unirii

ROYAL DESSERTS S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Ești politicos, energic, atent la detalii, pasionat de deserturi fine și cafea?

Te vrem alături de noi, într-un cadru de muncă unic: o cofetărie premium în zona Unirii, cu laborator propriu, care va oferi clienților o experiență dulce de neuitat.
Vechimea in domeniu este apreciată, însă nu obligatorie. Vei avea parte de formare la locul de muncă, vei învăța de la cei mai buni din domeniu și vom susține dezvoltarea ta ulterioară.

Descrierea jobului

Posturi disponibile:
- cofetar - patiser
- ajutor cofetar-patiser
- vanzator / vanzatoare
- barista
- personal curatenie ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄

Elizabeth este o cofetărie de calitate premium, cu prețuri accesibile. Produce, în propriul laborator, deserturi inspirate atât din bucătăria internațională, cât și din cea românească, adăugându-le o notă modernă și folosind cele mai bune ingrediente naturale. Situată în inima orașului, Elizabeth se distinge prin eleganța sa, cu o tentă aristocratică, dar totuși accesibilă și prietenoasă.
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024