Gratis

MANAGER FAST FOOD

PRAKTIKER REAL ESTATE ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- Sa aiba experienta minima de 3 ani in conducerea unei unitati alimentare de tip fast food;
- Sa fie o persoana organizata, punctuala si sociabila;

Descrierea jobului

Descriere job:
- organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea organizatiei prin exercitarea functiilor manageriale in raport cu personalul specializat din subordine, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀furnizori si terti, in vederea realizarii obiectivelor generale si specifice fast food-ului;
- raspunde de aprovizionarile fast-food-ului;

Praktiker Real Estate Romania, societate comerciala cu activitate principala de dezvoltare imobiliara.
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024