Gratis

Paznic de Vanatoare Asociatie de Vanatoare A.V.P. Certeze

S.C. Aqua Fresh Cristal S.R.L

Candidatul Ideal

Experiență în domeniul constituie un avantaj;
Deținător de atestat de pază valabil sau școală profesională;
Permis de conducere categoria B – obligatoriu;
Abilități de observație, comunicare și intervenție rapidă;
Persoană serioasă și responsabilă
Disponibilitate pentru program flexibil, specific
Capacitate de a lucra în aer liber și în condiții de teren variat.

Descrierea jobului

Paznicul de vânătoare va desfășura activități de supraveghere și administrative pentru a asigura securitatea perimetrului asociat cu fondul de vânătoare.
Patrularea și monitorizarea zonei arendate Fondului de Vânătoare;
Însoțirea vânătorilor în cadrul expedițiilor de vânătoare pentru a asigura ordinea și securitatea acestora;
Raportarea oricăror incidente sau activități suspecte observate în timpul patrulării;
Cooperarea cu autoritățile și alte echipe de securitate, după caz;
Asigurarea respectării reglementărilor specifice din domeniul vânătorii și al protecției mediului;
Întreținerea și operarea echipamentelor specifice (binoclu, stații de comunicare, etc.).

Atestat de pază valabil;
Permis de conducere categoria B;
Capacitatea de a interveni rapid și eficient în situații de urgență;
Cunoștințe despre protecția și conservarea mediului reprezintă un avantaj.

Societate cu capital integral privat, avand ca principal domeniu de activitate Constructiile Hidrotehnice, Civile si Industriale si de Drumuri.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024