Gratis

SEF FERMA - COSTEST/ARGES

MACRO SUIN SA

Candidatul Ideal

S.C. MACRO SUIN S.A - Ferma de porci din Ors. Costesti /judetul Arges, angajeaza Sef de Ferma Reproductie.

Descrierea jobului

Cautam o persoana cu experienta in ferme de reproductie.

Se ofera : - pachet salarial atractiv
- bonus de ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄performanta.

Pentru informatii suplimentare, puteti suna la telefon: 072483.69.02 - Ani Nicolae-Director resurse umane

Complexul pentru Productia si Cresterea Suinelor – MACRO SUIN, este un complex integrat care, inglobeaza toate etapele de productie si crestere a suinelor (selectie, monta, gestatie si crestere) precum si o baza de receptie cereale, un F.N.C si un Abator de sacrificare suine, avand sediul in orasul Costesti, Judetul Arges si avand o vechime in cresterea suinelor de peste 25 de ani.
Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 30 Aug. 2024 Expiră 29 Sept. 2024