Gratis

Patient Care Specialist

House of Beauty Clinic
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești pasionat de îngrijirea pacienților și vrei să faci parte dintr-o echipă dedicată sănătății și bunăstării?
Căutăm un Patient Care Specialist carismatic și empatic, capabil să transforme fiecare interacțiune cu pacienții într-o experiență pozitivă și să îi ghideze cu încredere pe parcursul tratamentelor.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Vei contacta pacienții potențiali, oferindu-le informații clare și utile despre serviciile noastre, costuri și opțiuni de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀finanțare.
  • Vei gestiona lead-urile primite din diverse surse (Facebook, Instagram, emailuri, formulare online) și le vei programa consultațiile inițiale, asigurându-te că fiecare pacient este tratat cu grijă.
  • Vei fi alături de pacienți în cabinet, asistându-i în timpul consultațiilor inițiale și colaborând cu medicii pentru a crea planuri de tratament personalizate.
  • Vei explica detaliile fiecărei proceduri, inclusiv costurile și durata acestora, astfel încât pacienții să se simtă informați și confortabili.
  • Vei coordona întregul proces de tratament, programând proceduri și menținând o comunicare constantă între pacient și medic.
  • Vei urmări starea pacienților după intervenții, realizând follow-up-uri pentru a te asigura că se simt bine și sunt mulțumiți de servicii.
  • Vei gestiona feedback-ul pacienților, abordând orice îngrijorări pentru a îmbunătăți constant calitatea experienței oferite.
Ce îți oferim:
  • Un salariu competitiv și bonusuri pentru performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională prin training-uri și suport continuu.
  • Un mediu de lucru dinamic, în care vei colabora cu o echipă entuziastă și pasionată.
  • Șansa de a face o diferență reală în viețile pacienților noștri.

La House of Beauty Clinic, suntem o echipă dedicată sănătății și frumuseții zâmbetului! 😊
Iată ce ne face speciali:

Personalizare: Ascultăm cu atenție și răspundem nevoilor fiecărui pacient cu soluții personalizate. Utilizăm cele mai avansate tehnologii.
Atmosferă primitoare: Am creat o atmosferă caldă și prietenoasă. Răbdarea și atenția noastră sunt orientate atât către pacienți, cât și către echipă.
Relații durabile: Construim relații bazate pe încredere și deschidere.
Satisfacție: Fiecare zâmbet pe care îl restabilim și fiecare problemă pe care o rezolvăm ne aduce satisfacție. Succesul fiecarui pacient este și succesul nostru.😄

Dacă ești gata să aduci un zâmbet pe fața fiecărui pacient și să contribui la succesul echipei noastre, aplică acum!
Trimite CV-ul tău la angajari@hobclinic.ro și hai să facem împreună lumea un loc mai sănătos și fericit!

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024