Pasionat grafica digitala si IT - centru print si service IT

OFFICE PRO MEDIA SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in operarea echipamentelor de print digital (imprimante, plottere etc.) si familiarizare cu software-urile de prelucrare a imaginilor si design grafic.
  • Cunostinte solide in pregatirea si manipularea fisierelor digitale pentru imprimare.
  • Abilitati excelente de comunicare si abilitatea de a colabora eficient cu clientii si cu ceilalti membri ai echipei.
  • Atentie la detalii si orientare catre calitate, cu abilitatea de a respecta termenele limita stranse si de a prioritiza sarcinile. Capacitatea de a rezolva probleme si de a face fata eficient la situatii de lucru intr-un mediu rapid si aglomerat.
  • Abilitati bune de organizare si gestionare a timpului.
  • Cunostinte de baza in design grafic si software de design grafic (CorelDraw, Adobe Photoshop, Illustrator etc.) reprezinta un avantaj.

Daca te potrivesti descrierii de mai sus si esti interesat sa te alaturi echipei noastre, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Utilizarea si operarea echipamentelor de print digital de inalta performanta pentru a produce materiale printate de inalta calitate, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁cum ar fi afise, bannere, brosuri, carti de vizita etc.
  • Gestionarea si pregatirea fisierelor digitale pentru imprimare, asigurandu-te ca acestea sunt in conformitate cu specificatiile clientului si cu cerintele noastre tehnice.
  • Interactiunea cu clientii pentru a intelege si a satisface nevoile si cerintele lor specifice in ceea ce priveste produsele personalizate.
  • Asigurarea controlului calitatii in fiecare etapa a procesului de productie, garantand ca toate produsele sunt impecabile si conforme cu standardele noastre de calitate.
  • Gestionarea inventarului de materiale si consumabile necesare pentru productie.
  • Mentinerea si intretinerea regulata a echipamentelor de print digital pentru a asigura functionarea optima si reducerea timpului de nefunctionare.

Beneficii:
  • Mediu de lucru placut,
  • Bonus in functie de performanta,
  • Program fix de 8 ore
  • Teambuilding
  • Prime de sarbatori

Suntem o companie infiintata in 2002, datorita cresterii continue a afacerii noastre, suntem in cautarea unui Operator Print Digital si Produse Personalizate talentat si pasionat sa se alature echipei noastre dinamice.
Daca iti place creativitatea, lucrul cu tehnologia de ultima generatie si oferirea unor produse de calitate superioara, aceasta este o oportunitate excelenta pentru tine!

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024