Gratis

OSPATAR, AJUTOR OSPATAR, VESELAR

MON CAPRICE SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Pensiunea Caprice din Sarata Monteoru,judetul Buzau angajeaza ospatar, ajutor de ospatar, veselar. Experienta nu este obligatoriu,dar reprezinta un avanataj.Preferam persoane din zona apropiata.

Angajarile se fac pe perioada nederminata cu contract de munca.
Dorim persoane serioase,dornice de munca si sociabile.

Descrierea jobului

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la 0722.499.811 ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁

Descrierea companiei

PENSIUNEA DISPUNE DE CAZARE, RESTAURANT ,TERASA SI PISCINA
Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024