Gratis

Ospatar

BUTTER
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoana cu sau fără experiența pentru locația Butter de pe Calea Dorobanti, 32. Locația este un Bistro, cu mese atât in interior cât si in exterior. Căutăm un om care:

- Sa aiba dorinta de a invata
- Sa fie amabil
- Sa fie proactiv si eficient;
- Sa abă abilitati de comunicare si relaționare
- Sa intelega atenția la detalii
- Sa înțeleaga meniu si sa poate sa ofere recomandări

Descrierea jobului

- Preluarea comenzilor de la oaspeți
- Servirea băuturilor preparate de către bar, dar si a mâncării preluate de la ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Bucătărie
- Respectarea programului
- Înțelegerea meniului

Beneficii
- Contract de munca pe perioada nedeterminat
- Card tichete de masa
- Tips
- Intelegre si Respect din partea întregii echipe

Descrierea companiei

Cafenea de specialitate

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024