Gratis

Opertor Call Center

BLACK SWAN DIGITAL S.R.L.
8 poziții

Candidatul Ideal

Operator call center cu experienta anterioara preferabil.

Descrierea jobului

Operatorul va trebui sa sune personale care isi lasa datele de contact prin anutnurile noastre pe social media. Ulterior va ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀trimite un contract potentialilor clienti care vor sa instaleze sistemul fotovoltaic cu firma noastra, si va fi platit 80 lei / contract semnat.

*Persoanele care intra pe anunt stiu deja despre ce este vorba si majoritatea sunt inscrise in programul de finantare Casa Verde 2024 deci nu platesc o suma diferita daca monteaza sau nu cu noi, ceea ce face treaba operatorului mult mai usoara.

Lucram cu firme care monteaza sisteme fotovoltaice si le ajutam sa atraga mai multi clienti prin campani Lead Gen.
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 8 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024