Gratis

OPERATOR CALL- CENTER

SC MEDICAL CERMED SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Experienta obligatorie in operare PC;
- Gandire pozitiva, proactiva, amabilitate, empatie;
- Receptivitate, spirit de echipa;
- Cunostinte de limba engleza;
- Abilitati deosebite de comunicare;
- Persoana responsabila. ordonata, serioasa si punctuala;
- Capacitatea de planificare si organizare a timpului de lucru;
- Capacitatea de adaptabilitate la diferite tipologii de persoane.;
- Capacitatea de implementare a solutiilor propuse de directorul general;
- Dorinta de învățare si dezvoltare;
- Capacitatea de a comunica într-un mod empatic si cu răbdare;
- Capacitatea de a rezolva eficient eventualele situațiile întâmpinate;

Descrierea jobului

- Furnizarea informaţiilor clienţilor/ prestatorilor de servicii in legatura cu anumite activitati;
- Organizarea programarilor clientilor;
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇Administrarea și actualizarea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄bazei de date;
- Participarea si organizarea evenimentelor din cadrul firmei;
- Prezentarea produselor si serviciilor companiei telefonic;

Beneficii:
• Salariu motivant + bonuri de masa
• Mediu de lucru tanar si dinamic.

Descrierea companiei

Punct de lucru: Constanta
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024