Gratis

OPERATORI CNC si LACATUSI

SCHUMAG ROMANIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințele locului de muncă:
Studii medii (liceu sau școală profesională) în domeniul mecanic.
Se prelucreaza oțel.
Experienta in domeniul productiei pe masini unelte reprezinta un avantaj.
Atentie la manipularea pieselor metalice (fără coroziune, zgârieturi sau lovituri).
Atentie la detalii.
Cunoștințe de măsurători, cu șubler, micrometru și ceas comparator.
Disciplina.
Munca în echipă.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Se asigură pregătirea necesară.
Program: 2 schimburi de 8 ore, luni-vineri.
Contract: direct cu angajatorul, perioada de probă ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈3 luni + nedeterminată.
Echipament de lucru și protecție gratuit.

Beneficii:
Salariu negociabil in functie de testare tehnica.
Bonusuri.
Tichete de masă la valoarea maximă legală.
Prime de vacanță.
Asigurari.
Al 13-lea salariu.
Plata orelor suplimentare: 200%.
Transport gratuit.
Concediu 24 de zile lucrătoare/an.

Companie: Multinațională din domeniul producției de piese de precizie (prelucrarea metalului prin așchiere)
Localitate: Timișoara (Platforma Industrială Incontro, Calea Șagului)
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024