Gratis

OPERATOR TEHNIC - receptionare comenzi si pregatire colete

LPG EXPERTIZA CONTABILA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

In prezent recrutăm pentru un client francez, o companie nouă, filială a unui holding din Franța. Activitatea principală va consta în prestarea de servicii de ambalare pentru compania soră și controlul calității cablurilor marine.
Locație: Sectorul Militar / Dragomirești (centura București)

Căutăm persoane care sa aibă drept caracteristici definitorii atenția la detalii, meticulozitatea, capacitatea de a gestiona sarcinile cu seriozitate, asigurând astfel rezultate de înaltă calitate.
Munca se desfășoară într-o echipă mică, într-un ritm liniștit.
Posibilitatea de a lucra 4 zile (1 zi liberă sau două jumătăți de zi libere).
Tichete de masă.

Descrierea jobului

Responsabilități:

-Recepția mărfurilor.
-Pregătire comenzi (picking).
-Ambalare colete.
-Controlul electric al cablurilor.
-Curățenie și organizare a posturilor de lucru.
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀-Mentenanță de bază.

Cabinet international de consultanta, membru al grupului "LPG INTERNATIONAL" din Luxemburg. Serviciile noastre cuprind dar nu se limiteaza la: - constituire societati comerciale - asistenta la implantare: imobiliare, punerea in contact cu diversi furnizori, parteneri de afaceri - traduceri autorizate - recrutare de personal - consultanta generala: domeniile juridic, contabilitate, financiar - servicii de contabilitate si expertiza contabila prin intermediul cabinetului de contabilitate LPG Expertiza contabila

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 20 Oct. 2024