Gratis

Gestiune Synapsa si procesare comenzi

Monarh
2 poziții

Candidatul Ideal

Monarh caută o persoană cu experiență în preluarea comenzilor online și gestionarea stocurilor pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai experiență în domeniul logisticii și cunoștințe solide despre programe de gestiune a stocurilor, te invităm să aplici pentru această poziție.

Cerințe:

- Experiență anterioară în preluarea comenzilor online și gestionarea stocurilor în industria modei, a productiei
- Cunoștințe solide despre programe de gestiune a stocurilor și a sistemelor logistice
- Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului, cu atenție la detalii
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic, cu termene limită stricte
- Abilități de comunicare și relaționare interpersonale dezvoltate, pentru a putea colabora eficient cu ceilalți membri ai echipei

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Preluarea comenzilor online și asigurarea procesului eficient și precis al acestora
- Emiterea facturilor și AWB-urilor pentru ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈comenzile primite și asigurarea livrării acestora în timp util
- Ambalarea corespunzătoare a produselor, asigurându-te că sunt pregătite pentru expediere într-o stare impecabilă
- Menținerea unei evidențe exacte a stocurilor de marfă, inclusiv primirea, verificare, depozitarea și etichetarea corespunzătoare a produselor
- Pregătirea mărfii pentru livrarea către magazinele noastre, asigurându-te că produsele sunt în cantitatea și condiția corectă
-Integrarea produselor pe diferite platforme
-Participarea la targuri si expozitii

Monarh oferă un mediu de lucru dinamic, o echipă dedicată și oportunități de dezvoltare profesională. Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu tine și să te avem alături în echipa noastră.

Povestea brand-ului Monarh s-a dezvoltat treptat din pasiune pentru haine și boem. Iar această pasiune s-a împletit perfect cu dorința și nevoia de inovație în lumea fashion-ului. Am ales să inspirăm femeile și să le oferim piese exclusiviste care să le ajute să iasă din zona de confort atunci când vine vorba despre haine. Noi punem la dispoziție o gamă largă de outfit-uri care nu se vor regăsi în orice shop multinațional.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024