Gratis

Operator si programator CNC cu experienta

BESKAR STEEL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent de studii medii: liceu sau școală profesională cu profil tehnic;

Experiență în operare utilaj CNC - frezare

Descrierea jobului

Competentele postului:
Cunoștinte de desen tehnic;

Cunoștinte de utilizare a aparatelor de masură și control (șubler, micrometru, etc);

︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Cunoștințe în executarea operațiilor de strunjire/frezare pe mașini CNC;

Seriozitate și dorința dе a acumula noi informații și cunoștințe.

Responsabilități:
Operează mașina(le) conform instrucțiunilor de lucru și normelor de securitate;

Efectuează set-up-ul mașinii(lor) cu comandă numerică (CNC);

Efectuează măsurătorile cerute pentru a asigura calitatea producției.

Pachetul salarial include:

tichete de masă

tichete cadou la Paște, Crăciun

sporuri pentru orele suplimentare

bonus conform CCM
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024