Gratis

OPERATOR PRODUCTIE

VITEMA PHARMACEUTICALS
6 poziții

Candidatul Ideal

- Studii medii (specializarea ca Operator Chimist constituie un avantaj);
- Experienta intr-o pozitie similara in activitati dе productie constituie un avantaj;
- Deprindere/ disponibilitate dе lucru cu proceduri specifice industriei farmaceutice;
- Abilitati tehnice si dе invatare;
- Cunostinte dе operare PC - nivel incepator-mediu;
- Promptitudine in indeplinirea atributiilor, seriozitate, responsabilitate, punctualitate, capacitate de comunicare, abilitati de munca in echipa

Beneficii
* Pachet salarial motivant
* Pachet servicii de sanatate Medlife
* Abonament Tursib/decont combustibil conf. Politicilor interne
* Program de lucru in 2 schimburi
* Mediu de lucru placut, curat, într-o echipa dinamica și în plină dezvoltare

Descrierea jobului

1. Efectueaza operatiile de transfer si depozitare a materiilor prime, produselor intermediare/vrac/finite, materialelor de ambalare si a deseurilor de fabricatie ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀pe fluxul de fabricatie;
2. Efectueaza operatiile aferente procesului tehnologic (cantarire materii prime, omogenizare, granulare, umplere capsule, comprimare, acoperire cu film, ambalare prima/secundara);
3. Efectueaza curatenia in ariile de procesare si a echipamentelor; Eticheteaza corect si la timp echipamentele si ariile conf. statusului acestora
4. Participa la programele de instruire;
5. Opereaza echipamentele de fabricatie in acord cu prevederile prevazute in Instructiunile de procesare/ambalare si insetructiunile de operare specifice

Înființată în 2003, printr-o investiție greenfield, Vitema Pharmaceuticals este o afacere cu capital majoritar romanesc. Obiectivul nostru este și va fi mereu acela de a cerceta, dezvolta, fabrica și de a furniza medicamente și suplimente alimentare de calitate, disponibile național și internațional. Am creat premisele dezvoltării unui business integrat cu orientare către performanța și creștere sustenabilă. Fiecare etapă, de la cercetare, dezvoltare, producție și până la control și eliberare produs finit este ghidată de calitatea fără compromis, garantată de autorizările și certificările pe care le deținem.

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024