Gratis

Operator productie – subansamble/masinist - Puchenii Mari

EMBLEMA RETAIL SOLUTIONS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne marim echipa in fabrica de productie de ambalaje si sacose din hartie! Cautam persoane dornice de a invata procese noi, pentru posturile de operator masina de produs ambalaje si operator masina tipar flexo. Experienta anterioara nu este necesara, organizam traininguri in care te invatam tot ce este nevoie!
Atentie sporita la detalii si capacitatea de a lucre eficient;
Spirit de echipa si dorinta de a contribui la realizarea unor produse de calitate superioara;

Descrierea jobului

Respectarea procedurilor de calitate privind productia de sacose din hartie si ambalaje;
Operarea utilajelor de productie conform planului ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de productie al companiei;
Executarea tuturor verificarilor de calitate asa cum sunt definite in instructiunile de lucru;Beneficii
Iti oferim un salariu foarte competitiv ;
Actualizam periodic pachetele salariale in functie de performantele individuale;
Iti oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala in interiorul companiei.

EMBLEMA Group este o companie cu 100% capital romanesc si furnizeaza pe piata nationala si internationala servicii in doua domenii strategice : publicitate si productie.

In publicitate oferim servicii integrate de BTL & Events in industrii precum FMCG, Pharma, Fashion Retail.

In productie avem doua fabrici si producem ambalaje sustenabile din hartie produsa din frunze cazute dar si servicii tipografice complete pentru hartie si carton.

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024