Gratis

Operator productie

XPRESS PRINT SOLUTIONS S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana dinamica, responsabila, capacitate de invatare si adaptare rapida la solicitarile specifice postului;
Disciplina, seriozitate si spirit practic;

Carnet de conducere reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Indeplinirea activitatilor pentru desfasurare procesului de productie conform planificarii productiei;- Respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru, a standardelor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de calitate si de productivitate

- Verificarea materiilor prime necesare productiei.

Cerinte:

- Carnet de conducere categoria B

-Studii medii tehnice (liceu sau scoala profesionala)

-Calificarea sau experienta in domeniu reprezinta un avantaj;

-Experienta de lucru in mediu industrial – preferabila;

-Capacitate de invatare si adaptare rapida la solicitarile specifice postului;

-Disciplina, seriozitate si spirit practic;

-Disponibilitate pentru a efectua munca fizica .

XPRESS PRINT SOLUTIONS este o agentie de creatie si productie publicitara cu experienta in piata de peste 20 ani.

In acord cu strategia de dezvoltare pe termen mediu si lung, am decis sa investim intr-o linie noua de productie marca Mimaki, achizitionand un plotter de mare acuratete si rezolutie grafica si un echipament foarte precis de taiat pe contur. Echipamentele permit realizarea imprimarilor high resolution pe orice suprafata dura in format 50x70cm si a finisarilor de mare calitate: lac selectiv, imprimare cu alb si taiere dupa un format bine definit.

Astfel prin intermediul noului business unit creat perfectpack.ro vom comercializa catre noii clienti, produse de mare calitate in tiraje medii cum ar fi: tipar UV pe orice suprafata: metal, sticla, lemn, forex, piele, etichete de produs in orice format, cutii de prezentare personalizate, pungi personalizate, autocolante, si alte aplicatii din industria de profil.

Prin intermendiul siteul nostru de profil www.plasaschela.ro producem si comercializam plasa schela imprimata pentru clientii din tara dar si din strainatate

Cream valoare clientilor nostri prin produse si servicii dedicate!

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024