Gratis

Operator productie (3 schimburi - Apahida)

SC SUNIMPROF ROTTAPRINT SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

• studii medii, cu sau fără experiență în muncă
• atitudine pozitivă și spirit de echipă
• responsabilitate, abilități de organizare și atenție la detalii

Descrierea jobului

• operarea pe utilaje specifice industriei tipografice (tipar, ștanțare, debitare, sortare, etc.)
Program de lucru - 3 schimburi

Beneficii:
︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄• o carieră în cea mai mare tipografie producătoare de etichete din România
• pachet salarial competitiv - venituri lunare medii nete: 600 - 1,000 euro (spor de noapte 50%, tichete de masă 40 lei/zi, bonusuri lunare pentru performanță, ore suplimentare plătite 175% - în cursul săptămânii, 200% - sâmbăta)
• card de sănătate la clinică privată
• sistem de fidelitate cu sporuri de vechime și zile de concediu suplimentare
• se asigură transport până la sediul din Apahida (din Jucu, Bonțida, Gherla, Cluj cu microbus de firmă)

Companie moderna orientata in principal spre productia de etichete autoadezive. Datorita pasiunii, profesionalismului si seriozitatii care ne caracterizeaza, am ajuns cea mai mare tipografie flexografica producatoare de etichete autoadezive din Romania.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024